ZAPISZ SIĘ NA PEŁNY KURS TUTAJ (KLIKNIJ)

 

Długo się tutaj nic nie działo, a to dlatego, że moja webdevowa kariera wisi na włosku, ale nie uważam tego za coś złego.

Po 12 latach w branży (sporo czasu hobbystycznie, ale dużo też pracując) zauważyłem, że moja pasja spadła z – niegdyś – 90-100% do poziomu może 30-40%.

Trochę się wypaliłem walcząc z maszynami, i mimo że były to bardzo ciekawe doświadczenia, to już teraz poważnie myślę o zmianie branży…

Chcę zostać w IT, ale myślałem o przejściu na UI/UX design lub marketing. Czas pokaże… :)

Dlatego też chcę nagrać ostatni kurs dotyczący web developerki, który będzie reaktywacją mojego pierwszego kursu ever, czyli Webmaster 1.0 Bootstrap, nagranego w 2014 roku.

5 lat temu, masa czasu! Zakończę tym, czym zacząłem…

Nauczony doświadczeniami z kursem Nowoczesny JavaScript, obiecałem sobie że będę informował tylko o tym, co jestem w stanie zrobić. Wtedy uruchamiały mi się stany wypalenia zawodowego, więc co chwila zmieniałem zdanie.

Kilka dni temu przekroczyłem 50% nagranych materiałów, więc teraz mogę oficjalnie zapowiedzieć kurs Bootstrap 4!

 

Tak wyglądają zaplanowane daty premiery:

  • promocyjne 3-4 wideo: 1.04.2019 (a co! Prima Aprilis!)
  • premiera pełnego kursu: 8.04.2019

 

Czego możesz się spodziewać?

  • Automatyzacja i usprawnianie sobie pracy, więc nie tylko Gulp i automatyzacja zadań, ale też Visual Studio Code, XAMPP i PHP do lepszej organizacji plików czy Balsamiq do stworzenia szybkiego prototypu projektu
  • Bootstrap 4 w szczegółach
  • Style Sass i łączenie ich w pracy z Bootstrapem
  • Praktyczny projekt – standardowo, w którym wykorzystamy całą wiedzę z kursu i stworzymy szablon zawierający popularne sekcje, typu feature boxes, zapis na newsletter, opinie klientów, najnowsze wpisy z bloga itd., a do tego pojedyncze podstrony

Poniżej znajdziesz prototyp projektu, który stworzymy w kursie (może się jeszcze zmienić):

Nadchodzi kurs Bootstrap 4! 1

 

Zatem do usłyszenia!
P.S. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzymać terminów, bo pracy jest MASA! (jak zawsze :)

Jakub Jurkian

Pracuję jako Front End Developer w Londynie. Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

>