A więc nadchodzi zapowiadany kurs “Zaawansowany JavaScript”.

Start promocji kursu: 25.06.2018
Premiera: 2.07.2018

Bądźcie gotowi, będzie też konkurs!

Sam kurs to potężna ilość wiedzy nt. JavaScriptu. Zdecydowanie jestem z niego dumny, bo wyszło to lepiej niż zakładałem :)

 

Dzięki też za 5000+ subskrypcji na YouTubie. Jeśli chcesz się dołączyć do tego wyniku, subskrybuj tutaj

Jakub Jurkian

Pracuję jako Front End Developer w Londynie. Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

  • Ciekawie się zapowiada, a jest gdzieś dostępna lista zagadnień z kursu? Przyznam, że z zaawansowanego JS nie ma za dużo dobrych materiałów, niedawno trafiłem na parę ciekawych stronek z rxjs itp. ale to bardziej dodatkowe narzędzia niż sam JS.

    • Jeszcze nie ma listy ostatecznej, ale będzie: wyjaśnienie podstawowych aspektów, które trzeba rozumieć, by przejść dalej, czyli hoisting, zasięg zmiennych i funkcji, closures itp, do tego cały moduł na Ajax, moduł na automatyzacje zadań, moduł na es6 i do tego praktyczny projekt, który to wszystko podsumuje.

      Wydaje mi się, że nie widziałem jeszcze polskiego kursu, który by to wszystko obejmował

  • >