"​Jak Stworzyć Szablon WordPress Wykorzystując Panel Administratora, Który Pomógł Autorom na ThemeForest Zarobić $17.836.385?"

Zapisz się na pełny kurs Webmaster ​2.0 WordPress


Twoja inwestycja w wiedzę:

​780 zł ​147 zł


Dołącz do ​​103 zadowolonych kursantów


​30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

 • check
  ​​Poznasz WordPress, czyli najpopularniejszy system do blogowania na świecie
 • check
  ​Nauczysz się tworzyć szablony na platformę, która obsługuje ​27% ze wszystkich stron internetowych
 • check
  ​W ciągu ponad 10 godzin stworzysz swój szablon z własnym, dodatkowym panelem opcji. Dzięki niemu autorzy na ThemeForest sprzedali swoje motywy na kwotę ponad 17 mln złotych (i rośnie...)
 • check
  ​Nauczysz się tworzyć konfigurowalne formularze kontaktowe, slidery czy skąd czerpać inspirację do tworzenia jeszcze lepszych stron

OD: Jakub Jurkian


Drogi czytelniku,


Jeśli chciałbyś zacząć tworzyć strony www na poważnie, to w tym liście zobaczysz jak wykorzystać platformę WordPress, która obsługuje 27% wszystkich stron w internecie.


Przelewy za moje ostatnie zlecenia wyglądały bardzo różnie: od 480 do ok. 1100 zł, w zależności od użytych technologii. Ten ostatni, to właśnie strona stworzona w HTML5, CSS3 i JavaScript prosto z pliku Photoshopa, a następnie podpięta do WordPressa razem z tytułowym panelem opcji.


Do tego wszystko to robiłem siedząc w domu. Pracowałem po prostu zdalnie – wystarczył mi komputer i połączenie z internetem.


Nie uznaj tego proszę za chwalenie się, bo zarobki w tej branży są często dużo wyższe. Zresztą to jedna z najlepiej opłacanych branż na świecie...

Moje początki były nietypowe

W wieku 17 lat przez przypadek trafiłem na stronę poświęconą tańcu breakdance. Tańczyłem już wtedy ok. 3 lat i pamiętam, że zostałem na niej kilka godzin, ponieważ autor umieścił ciekawe opisy figur, których w tamtym czasie nie potrafiłem wykonać.


Strona oparta była właśnie na WordPressie, miała ciekawy wygląd i dosyć wysoką pozycję w wyszukiwarkach.


Programowałem wtedy dosyć amatorsko, ale bardzo chciałem mieć podobnego bloga, mimo że nawet nie wiedziałem o czym bym pisał. Szybko ściągnąłem WordPressa i… cała reszta szła mi bardzo wolno.


Miałem problemy z instalacją serwera u siebie na komputerze (robiłem to pierwszy raz), a potem nie miałem pojęcia jak się zabrać za ten system CMS. Przecież to wyglądało na takie proste i przejrzyste.


Nie wiedziałem nawet jak założyć bazę danych, bo większość problemów sprawiał mi serwer, którego nie potrafiłem skonfigurować.

Pewnie domyślasz się, że szybko się zniechęciłem

Nie miałem nawet ochoty na tworzenie jakichkolwiek stron – nie wiązałem z tym swojej przyszłości, bo wydawało mi się to za trudne.


Z takim przekonaniem żyłem ponad rok, aż z ciekawości wpisałem na YouTube „how to install Wordpress” i trafiłem na wideo, gdzie autor przedstawiał krok po kroku jak zainstalować WordPressa i go skonfigurować, łącznie z serwerem.


To był dla mnie lekki szok, a zarazem było mi bardzo głupio, bo w ciągu 20 minut trwania filmu zrozumiałem wszystko to, czego unikałem przez ponad rok. A nawet nie miałem zamiaru oglądać go do końca...


Krótko potem założyłem swojego pierwszego bloga na WordPressie, który był nastawiony na zarabianie na reklamach.


Był to dokładnie Znajomek.com, czyli moja pierwsza "poważna" strona.


Na pierwszą wypłatę (300 zł z Google AdSense) czekałem 2 lata. To tyle co nic - prawda - ale z drugiej strony utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto przenosić swoje działania do internetu.

Pierwsza praca

Wtedy też zacząłem eksperymentować. Tworzyłem własne amatorskie szablony i poznawałem ten CMS coraz bardziej, aż w końcu wyjechałem do Gdańska i dzięki znajomości WordPressa dostałem swoją pierwszą pracę w IT.


Nikt nie patrzył na moje wykształcenie ani na certyfikaty, które ze sobą przyniosłem. Po 20 minutach rozmowy usiadłem do komputera, pokazałem, że potrafię to robić i następnego dnia poszedłem do pracy.


Zarobki nie były oszałamiające, bo było to ok. 1700 złotych na rękę, ale to była pierwsza praca, w której byłem bardziej nastawiony na zdobywanie doświadczenia. Dodatkowo: moim zadaniem było siedzenie przy komputerze i pisanie kodu. Nie była to praca fizyczna, a w dodatku całkiem rzadko się stresowałem.

​Znalazłem coś, co daje wolność​

Praca programisty – nawet na tym początkowym etapie – dała mi wolność. Wcześniej miałem już doświadczenia w pracy za granicą i tutaj było zdecydowanie inaczej. Jestem takim człowiekiem, który uwielbia tworzyć, a bycie twórcą stron idealnie zaspokajało tę potrzebę.


Ostatnie zlecenia, które wykonałem pracując z domu – tylko to potwierdzają.


Później zacząłem dzielić się swoją wiedzą z innymi, a opinie moich kursantów i maile, które dostaję dają mi niesamowitego kopa do działania.


Chcę Ci udostępnić większość swojej wiedzy, którą posiadam na temat WordPressa w formie szkolenia wideo.

Oto co znajduje się w kursie Webmaster 2.0 WordPress

Moduł 1: Tworzenie responsywnej strony​


 • check
  ​Na początku pokażę Ci czym możesz się inspirować podczas tworzenia swojego projektu, by Twój szablon był wysokiej jakości i dopasowany do dzisiejszych standardów
 • check
  Pokażę Ci jak to wszystko zorganizować w taki sposób, by podczas tworzenia skomplikowanych stron po prostu się nie pogubić. Pomoże nam w tym świetny, bezpłatny edytor Brackets z zupełnie nowym wyglądem i pomocnymi wtyczkami, które maksymalnie przyspieszą Twoją pracę
 • check
  Krok po kroku stworzymy responsywną stronę typu One Page wykorzystując HTML5 i CSS3 oraz Bootstrap i style Less. Masz więc pewność, że korzystamy z najnowszych technologii, a Twoja praca będzie szybka i przyjemna

Moduł 2: Przenoszenie szablonu do WordPressa​


 • check
  ​Zobaczysz jak krok po kroku zainstalować swój własny lokalny serwer i przenieść do niego cały system CMS
 • check
  ​Zaprezentuję Ci szybką metodę na stworzenie szablonu do WordPressa, dzięki której nie będziesz musiał bawić się w ręczne przenoszenie plików i wyciąganie z nich najlepszych funkcji. Wszystko dostaniesz w jednej, gotowej paczce
 • check
  ​Wykorzystamy jego wbudowane funkcje, by uniknąć późniejszych problemów z wtyczkami i wymyślania koła na nowo
 • check
  ​Dowiesz się jak podpiąć menu czy slider w taki sposób, by klient mógł nimi zarządzać prosto z panelu
 • check
  ​Dodamy i zintegrujemy wtyczkę obsługującą formularz kontaktowy
 • check
  ​Zainstalujemy system komentarzy, z którego korzystają największe strony na świecie

Moduł 3: Dodanie i konfiguracja panelu administratora​


 • check
  ​Stworzysz specjalny panel administratora, który sprawi, że Twój klient będzie mógł sam edytować stronę w prosty i przejrzysty sposób, bez Twojej pomocy. Dodam tylko, że 236 autorów na ThemeForest wykorzystujących taki panel, sprzedało szablony za ponad 17 milionów dolarów
 • check
  BONUS: Dowiesz się jak przyspieszyć stronę WordPress w taki sposób, by ładowała się nawet poniżej 1 sekundy (to bardzo dobry wynik)
 • check
  BONUS: Pokażę Ci jak w prosty sposób możesz tworzyć i zarządzać shortkodami, czyli "specjalnymi kodami", które pozwolą Ci szybko wstawić w treści wpisu: przycisk, opinię klienta czy okienko z zapisem na newsletter
 • check
  Wisienka na torcie: zobaczysz jak przygotować stronę w taki sposób, by klient mógł ją budować samodzielnie metodą "przeciągnij i upuść" - niczym z klocków LEGO. Klienci to uwielbiają!

Łącznie ponad 10 godzin skondensowanej wiedzy, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia związane z WordPressem, byś mógł w krótkim czasie zacząć tworzyć swoje własne, rozbudowane szablony.


Tutaj możesz zobaczyć projekt, który będziemy tworzyć w kursie: https://jakubjurkian.pl/pliki/szablony/webmaster-przyszlosci-2/

A teraz czas na... BONUSY

Oto co jeszcze dostaniesz w pakiecie z kursem:

BONUS 1: Szablon tworzony w kursie (wartość: ​400 zł)​


 • check
  ​Nie jest to szablon piękny, ale bardzo funkcjonalny. Zresztą, tutaj nie skupialiśmy się na wyglądzie, a właśnie na WordPressie. Dostajesz gotowca, który posiada w sobie zbudowany panel opcji, a Ty możesz go rozbudować i idealnie dopasować stronę dla Twojego klienta
 • check
  ​Dodatkowo możesz go wykorzystać do stworzenia swojego własnego, płatnego projektu, a to RZADKA okazja, patrząc na kursy konkurencji...

BONUS 2: 40% zniżki na hosting w ​MyDevil.net​ (oszczędzasz średnio 60-100 zł)


​​Tworząc stronę pewnie będziesz chciał od razu umieścić ją w internecie. Dlatego też poprosiłem MyDevil o kod rabatowy dla swoich kursantów, by mieli jeszcze łatwiejszy start.

Do MyDevil przeniosłem się po serii eksperymentów z różnymi hostingami, w tym z popularnego i "lubianego" hostingu, który nagle, bez zapowiedzi 2-krotnie podniósł ceny.

Strony w MyDevil od razu ​2-krotnie przyspieszyły​​​, jest więcej miejsca, dyski SSD, możliwość uruchamiania aplikacji w NodeJS, darmowe certyfikaty SSL (Let's Encrypt) i wygodny panel administracyjny.

Do tego bardzo dobre opinie i pomoc techniczna. Czego chcieć więcej?

​​BONUS 3: Dostęp do panelu kursanta, w którym wygodnie obejrzysz wszystkie lekcje (bezcenne)


Jakub Jurkian - panel kursanta

Ile kosztuje to szkolenie?

​Gdybym miał to wszystko podsumować:

Otrzymujesz kurs Webmaster 2.0 WordPress, którego wartość szacuję na 300 zł

To szkolenie pozwoli Ci tworzyć strony, o jakich marzą klienci.


Od teraz każda osoba będzie mogła edytować wpisy, tworzyć użytkowników, zmieniać motywy, wybierać i dodawać wtyczki (tysiące dostępnych dodatków), a przede wszystkim w prosty sposób zarządzać całą stroną, dzięki unikalnemu panelowi administratora, który sam zaprojektujesz.


W formie bonusu dowiesz się jak przyspieszyć stronę WordPress, by ładowała się poniżej 1 sekundy, jak wykorzystywać popularne znaczniki shortcode, a nawet jak sprawić, by klient mógł budować stronę niczym z klocków LEGO (narzędzie Page Builder).


Pewnie już wiesz, że programiści, to jeden z najlepiej opłacanych zawodów, ale to nie jest najlepsze. Programować może każdy, kto zdobędzie potrzebne umiejętności. Tutaj nikt nie patrzy na dyplomy i skończone studia. Sam się o tym przekonałem.


Osoba początkująca, która ma już trochę doświadczenia może zarobić 3000-4000 zł netto znając HTML, CSS i podstawy JavaScriptu.


Ty możesz zyskać jeszcze większą przewagę, bo poznasz WordPressa, czyli najpopularniejszy system CMS w internecie, a to oznacza, że znasz też PHP i wiesz jak poruszać się w bazie MySQL.


W rezultacie jesteś w stanie tworzyć dla klientów strony, które oni sami będą mogli sobie obsługiwać, a nawet budować niczym z klocków LEGO.


Chyba nie muszę tłumaczyć, że Twoje zarobki podskoczą jeszcze wyżej?

 • check
  BONUS 1: Szablon tworzony w kursie (wartość: 400 zł)
  Możesz go wykorzystać do stworzenia własnego, płatnego projektu
 • check
  ​​BONUS 2: ​40% zniżki na hosting w MyDevil.net​ (średnia oszczędność: 60-100 zł)
 • check
  BONUS 3: Dostęp do panelu kursanta, w którym wygodnie obejrzysz wszystkie lekcje (bezcenne)

PODSUMUJMY: 780 zł


Jednak mimo takiej wartości, nie widzę powodu, by ograniczać to szkolenie do garstki osób. Nie zapłacisz nawet połowy tej kwoty...

Jesteś gotowy, by poznać WordPressa i wejść na wyższy poziom?

Tak Jakubie, zapisuję się na kurs, który zawiera:

 • check
  Pełne szkolenie Webmaster 2.0 WordPress, które w ciągu 10+ godzin przeprowadzi Cię przez proces tworzenia szablonu WordPress, a dodatkowo zainstalujesz i przygotujesz panel opcji, który pozwoli Twoim klientom samodzielnie obsługiwać całą stronę
 • check
  ​3 bonusy, w tym gotowy szablon, który budujemy w kursie, i który możesz wykorzystać do zrealizowania swojego płatnego zlecenia (wtedy kwota zwraca się 3-krotnie)
 • check
  Rozumiem, że jestem chroniony przez 30-dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji

Twoja inwestycja w wiedzę:

​780 zł ​147 zł


​Dołącz do ​103 zadowolonych kursantów

Kto najlepiej na tym skorzysta?

WAŻNE! Dla kogo jest to szkolenie?


Dla osób, które chciałyby nauczyć się tworzyć szablony oparte na WordPressie, dodatkowo wykorzystując panel opcji, któremu zaufało 236 autorów z ThemeForest.


Szablony, które go posiadają sprzedały się na kwotę $17.836.385, więc nie jest to "byle co" i Twoi klienci również będą zadowoleni.


Dla pozytywnie nastawionych, ponieważ nie ma tutaj lania wody. Są same konkrety, a jeżeli chcesz mieć efekty – musisz tą wiedzę wykorzystać u siebie. Powinieneś więc być gotowy na pracę i działanie.


Dla osób otwartych na nową wiedzę i zdobywanie umiejętności.


Widzisz, szkolenie Webmaster ​1.0 Bootstrap trwało ponad 15 godzin. Od tego czasu zdobyłem wiele doświadczenia i wierzę, że uda mi się przekazać Tobie wiedzę na temat WordPressa w 50% krótszym czasie.


Jeszcze ważniejsze – dla kogo NIE jest?


Dla tych, którzy oczekują szybkich rezultatów bez pracy. Nie gwarantuję, że będziesz miał jakiekolwiek wyniki po przejściu tego szkolenia, ponieważ większość osób zazwyczaj nic nie robi, a przez to nie ma wyników. Chcę byś miał tego świadomość, zanim przystąpisz do szkolenia.


Dla osób, które oczekują "oficjalnego" stylu prowadzenia. Nie jestem profesorem i nie lubię mówić jak oni. Przygotuj się na bardziej luźny styl prowadzenia.


Więc sam zadecyduj czy chcesz nauczyć się coraz popularniejszego WordPressa, który już teraz zasila 27% całego internetu.


Szablony z jego udziałem sprzedawane na ThemeForest generują milionowe zyski dla najlepszych autorów, a produkty typu Avada, Enfold czy Salient sprzedały się w setkach tysięcy sztuk.


Nawet ciężko sobie taką ilość wyobrazić...

Przetestuj to wszystko przez 30 dni na moje ryzyko​

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Jeżeli czujesz, że to szkolenie może być dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Doskonale rozumiem, że każdy ma swój sposób nauczania i akurat mój nie musi Ci odpowiadać.

Ale jeżeli nie spróbujesz, to nie przekonasz się czy było warto. Dlatego przez pełne 30 dni możesz sprawdzać i testować to szkolenie, ze swoimi stronami korzystając z mojego kursu.

Jeżeli COKOLWIEK Ci się nie spodoba, po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci pieniądze bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów.

Nie robię z tym żadnych problemów, bo zależy mi tylko na zadowolonych osobach, a jedyną drogą do tego, byś był zadowolony jest wypróbowanie tego kursu.

 • check
  Przez 30 dni możesz korzystać z kursu na zasadzie "jazdy próbnej", bez żadnego ryzyka.
  To ja ryzykuję, bo jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, będę musiał oddać Ci pieniądze
 • check
  ​Jeżeli w ciągu 30 dni uznasz, że kurs nie jest warty Twoich pieniędzy, po prostu napisz do mnie: "​Kuba, nie podoba mi się ten kurs, poproszę o zwrot pieniędzy" i w ciągu 1-2 dni otrzymasz zwrot na podane konto

Dlaczego jestem aż tak pewny, że ten kurs pomoże Ci tworzyć dobre strony? Bo z gwarancji satysfakcji (wg statystyk z mojego systemu) korzysta tylko 1,82% osób.

Oznacza to, że na każde 100 osób, jedynie 1,82 (jeden i 8/10 człowieka :) prosi o zwrot. Wykonuję je bez żadnych problemów.

Więc generalnie nic nie tracisz, a jazdę próbną masz zupełnie za darmo.

Dlaczego taka gwarancja?

Kurs Webmaster Krok Po Kroku to szkolenie, które może pomóc Ci zmienić branżę, jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z tworzeniem stron www. To z kolei oznacza, że Twoja praca może stać się dużo przyjemniejsza, mniej stresująca i lepiej płatna.

Dlatego jestem przekonany, że jeśli wprowadzisz moje rady w praktyce, jesteś w stanie szybko zacząć zabawę z kodem i - krótko mówiąc - zmienić swoje życie.

Dobry układ, prawda?
A teraz podejmij najlepszą dla siebie decyzję.


​OPINIE innych, czyli dlaczego warto się tym zainteresować?

Jeśli będę pisał sam o sobie - będzie to mało wiarygodne. Najprościej będzie, gdy przedstawię Ci opinie, które ludzie zamieszczają albo na moim kanale YouTube, albo przesyłają mi bezpośrednio na skrzynkę:

​Opinie o poprzednich kursach

Do zobaczenia w lekcji pierwszej
Jakub Jurkian


P.S. Pamiętaj - nic nie ryzykujesz. Możesz sam ocenić czy kurs jest wart Twojej uwagi. Przetestuj go przez 30 dni i sam zdecyduj, czy chcesz go zatrzymać. To taka bezpłatna jazda próbna, a ja właśnie dałem Ci kluczyki...

​Kilka słów o autorze...

Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony i aplikacje webowe ​tworzę zawodowo od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo nt. tworzenia stron - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i bloga, przez które "przewinęło się" już kilkaset tysięcy osób.​

​Aktualne statystyki:
YouTube: ​​443​2 subskrypcji, 350.028 wyświetleń
Blog: 45 485 unikalnych odwiedzin w ostatnim roku


Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

JAKUB JURKIAN //  ​Programista, autor kursów wideo

Copyright © 201​8 - Jakub Jurkian​

>