"Jak Krok Po Kroku Zacząć Przygodę Ze Stronami www i Wystartować w Jednej z Najlepiej Płatnych Branż Na Świecie?"

Zapisz się na pełny kurs Webmaster Krok Po Kroku​


Twoja inwestycja w wiedzę:

​730 zł ​147 zł


Dołącz do ​201 zadowolonych kursantów


​30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

 • check
  ​Kurs dla początkujących, którzy chcą szybko wystartować i zacząć tworzyć strony www
 • check
  ​W ciągu ponad 16+ godzin materiałów, podzielonych na 5 modułów, poznasz proces tworzenia strony od samych podstaw
 • check
  ​Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci pracować w firmie jako web developer
 • check
  ​Poznasz edytor Brackets i wtyczkę Emmet
 • check
  ​Przejdziesz przez rozbudowany kurs HTML i CSS
 • check
  ​Krok po kroku stworzysz praktyczny projekt strony i nauczysz się dobrych praktyk tworzenia kodu HTML i CSS
 • check
  ​Dodatkowo zyskasz mnóstwo wolnego czasu, bo nowe projekty będziesz tworzyć kilka razy szybciej niż inni

Ten artykuł zacznę od smutnej wiadomości.


Rynek pracy w Polsce dosłownie szaleje i nie ma sensu tego ukrywać. Gdzieś upada firma i wszyscy pracownicy tracą pracę. W innym miejscu student, który poświęcił 5 lat na naukę – kończy na zmywaku w Anglii albo na budowie za 1600 zł brutto, które nie wystarcza na nic.


Trzeba spłacać kredyt, masz na utrzymaniu rodzinę, a na dodatek rząd wprowadza kolejne podatki i wychodzi na to, że oddajesz większość swojej pensji, bo jesteś do tego zmuszany.


W rezultacie jesteś zestresowany, że nie wystarczy Ci do pierwszego, a o spełnianiu swoich celów i marzeń możesz tylko... pomarzyć.


Przepraszam za taki początek. Niestety często tak wygląda życie typowego Polaka i jest to smutne, ale mówi się też, że: "Polak potrafi", więc...

Jest lepsze ROZWIĄZANIE

Co by się stało, gdybyś mógł pracować w ciepłym biurze, w miłej atmosferze i – co najważniejsze - za dużo wyższe kwoty niż obecnie? Jak bardzo wtedy zmieniłoby się Twoje życie?


Może chciałbyś zmienić samochód, wybudować dom i zacząć w końcu spełniać swoje marzenia, bo to fundament szczęśliwego życia.


Praca "byle jaka" jest pusta, bez znaczenia. Wolność i marzenia to coś, do czego dąży większość ludzi, bo w rezultacie daje to po prostu szczęście.


Chcę więc zarazić Cię pasją do tworzenia stron internetowych. Statystyki i przewidywania mówią jasno: do 2020 roku może brakować ok. MILIONA specjalistów w IT – programistów, webmasterów itd.


Umiejętności tworzenia i rozumienia kodu są też coraz bardziej potrzebne w zawodach, które do tej pory nie miały z tym nic wspólnego.

Brutalna rzeczywistość

Być może poczujesz się przez to zniesmaczony, ale muszę o tym powiedzieć - zresztą to żadna tajemnica, bo każdy z nas to odczuwa.


W Polsce pieniądze to często temat tabu, ale porównajmy zarobki osób tworzących strony oraz jakichś typowych zawodów, np. sprzątaczka czy pracownik na magazynie. Pensja 1600 zł brutto, najlepiej bez umowy to dosyć czarny scenariusz, ale niestety często spotykany.


A teraz programiści i twórcy stron: wystarczy, że wyjedziesz do większego miasta i znając HTML czy CSS, np. w Warszawie, możesz realnie zarobić 3000-4000+ zł netto. Patrząc na oferty, z podstawową wiedzą możesz często liczyć na 2200-2500 złotych na rękę.


Oczywiście rodzaj umowy, Twoje doświadczenie i inne drobiazgi mogą mieć wpływ na tę kwotę, ale zauważ jaka jest przepaść między typowym zawodem, a programowaniem. Witamy w branży IT :)


Zobacz tylko co się dzieje na rynku pracy. Sektor IT to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin na rynku i gwarantuję Ci, że z każdym rokiem zapotrzebowanie na takich ludzi będzie rosło.


Jeśli jesteś dobry – czeka na Ciebie nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie za siedzenie przed komputerem i stukanie w klawiaturę. Nie wierzysz? To przejrzyj oferty pracy, np. pod hasłem "Senior Front End Developer".


Jeżeli umiesz tworzyć strony – na pracę prawdopodobnie nigdy nie będziesz narzekać. Artyści uliczni rezygnują ze swoich zajęć i przenoszą się do agencji kreatywnych, gdzie mogą nadal się realizować, ale za dużo większe pieniądze.


Ludzie, którzy mają miliony pomysłów na godzinę również znajdują zatrudnienie przy tworzeniu stron. Bo internet to taka wielka społeczność, gdzie każdy może dać coś od siebie.


To świetne uczucie, kiedy coś stworzysz, wrzucisz do wielkiej sieci, a potem masz satysfakcję, bo tysiące osób wchodzi na stronę i bardzo im się to podoba.


Najwyższy czas wziąć swoją karierę we własne ręce i coś z tym zrobić. Niektórzy nie mają wyjścia i wyjeżdżają za granicę za chlebem. Jeżeli Ty masz możliwość zarabiać podobne pieniądze tworząc strony, pracując w biurze i nie męcząc się fizycznie - sam zdecyduj, co wybierasz?

Czy jest sens marnować swój czas?

Ja w swoim życiu zmarnowałem naprawdę dużo czasu, zanim zacząłem tworzyć strony. Teraz możesz uczyć się z moich błędów i w ciągu kilku godzin dojść do tego samego miejsca. Dla mnie zajęło to kilka lat, a mogło zająć kilka razy krócej...


Nie wiedziałem jak krok po kroku się za to zabrać i miałem masę wymówek. M.in. dlatego, że nie potrafiłem tego ogarnąć.


Jeszcze parę lat temu siedziałem przed komputerem i miałem otwarty Notatnik (ten w Windowsie). Czarny tekst i białe tło. Byłem jeszcze dzieciakiem i w nudne wakacyjne dni próbowałem stworzyć swoją pierwszą stronę internetową.


Oczywiście moim największym marzeniem było stworzyć coś, co wyglądało jak ówczesne Allegro. Czyli kolorowa, zgrana szata graficzna, duże menu i setki ludzi, którzy sami dodają swoje przedmioty na aukcje.


Cóż, wystawić przedmiot na Allegro potrafiłem, ale stworzyć taką stronę – rozkładałem ręce i nie wiedziałem w ogóle od czego zacząć.


Nie miałem motywacji, żeby uczyć się tych wszystkich znaczników, szukać jak pogrubić czy pochylić tekst. A przecież trzeba to jeszcze ostylować – nadać wygląd i jakoś konkretnie ułożyć (inaczej ludzie ze strachu uciekaliby ze strony).

Moje pierwsze "dzieło"

Byłem ciekawskim chłopakiem i po wielu nieudanych próbach stworzenia swojego pierwszego dzieła, w Google znalazłem stronę z darmowymi szablonami. To był punkt przełomowy w moim życiu.


Chciałem stworzyć coś na szybko i zauważyłem, że jak tylko zmienię kilka linijek w kodzie, to ten tekst pojawia się od razu na stronie. Pamiętam, że spędziłem 3 dni na rozpracowywaniu takiego szablonu.


Co się potem stało? Tak bardzo mi się to spodobało, że w końcu wziąłem się porządnie za jakiś kurs HTML i powolutku projektowałem swoje pierwsze, poważne dzieło. Stronę poświęconą jednej z konsolowych gier wideo (dzięki której przy okazji zacząłem uczyć się angielskiego).


Wtedy w internecie aż brzęczało od zdjęć ze śmiesznymi kotami, a ja wiedziałem, że w końcu jakąś stronę uda mi się zrobić. Niekoniecznie o kotach...


W języku HTML wstawiałem znaczniki tam, gdzie trzeba, dodałem obrazki i voila – strona gotowa. Wtedy też nie wiedziałem w ogóle jak ją wrzucić do internetu, ale i tak nie chciałem, żeby inni ludzie to oglądali.


Nie znałem ani trochę tajemniczej technologii, z której wtedy się korzystało, czyli stylów CSS służących do opisywania wyglądu strony.


Problemem było to, że wtedy rzadko można było znaleźć jakiś konkretny kurs czy poradnik po polsku, który w prosty sposób by wyjaśniał te wszystkie zagadnienia.


Statystyki Google Analytics, selektory w CSS, dlaczego niektóre elementy nie działają, inne w ogóle się nie wyświetlają.


Ostatecznie, po tych kilku epizodach prób i błędów rzuciłem to wszystko na ponad rok. Zająłem się tańcem, bo już wtedy od kilku lat tańczyłem breakdance.

Gdybym tylko mógł cofnąć CZAS...

Pewnie domyślasz się, że później i tak z powrotem zacząłem tworzyć strony. Materiały były już ciekawsze, nauczyłem się dużo więcej rzeczy. Powstała jedna, druga i trzecia strona. Z każdą było coraz lepiej – większe doświadczenie i dużo lepiej wyglądały.


Gdybym wtedy nie popełnił tego błędu, dzisiaj byłbym w zupełnie innym miejscu. Pewnie stworzyłbym jakąś stronę zarabiającą na reklamach lub jeden z najpopularniejszych blogów w Polsce. Nie musiałbym przejmować się pieniędzmi.

Teraz zajmuję się tym zawodowo i mógłbym być już duużo dalej.

Dużo nowych technologii i nie wiesz za co się zabrać

Dzisiaj z nauką jest dużo łatwiej – mamy stały dostęp do Internetu, ale wiedzy i technologii zrobiło się tak dużo, że nie wiadomo jak zacząć się uczyć.


Jak krok po kroku dojść do takiego momentu, gdzie będziesz już umiał swobodnie stworzyć stronę i nadać jej sensowny wygląd. Czego warto unikać? Co zabierze mi najwięcej czasu? Czy ja się w ogóle do tego nadaję?


Jeżeli patrzysz na to wszystko i czujesz przytłoczenie – nie dziwię się. Można łatwo się w tym wszystkim pogubić.


Przypomnij sobie moją historię - ile ja straciłem czasu ucząc się mozolnie HTMLa metodą prób i błędów. Nie wiedziałem w ogóle jak to działa ani jak to wszystko połączyć. Nie myślałem nawet, że w przyszłości będę się tym zajmował.


Możesz pójść w zupełnie inną stronę i przyspieszyć swoją edukację, a w efekcie zmienić branżę. Kilkutysięczne zarobki w branży IT to nic specjalnego – to bardziej norma. Tak jak wspominałem, w 2020 roku może brakować miliona stanowisk, więc masz szansę wypełnić tę lukę.

Jak kurs "Webmaster Krok Po Kroku" może Tobie pomóc?

Cały kurs składa się z 5 modułów, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat tworzenia strony internetowych.

Moduł 1: Narzędzia, które przyspieszą Twoją pracę (1h 56m)


 • check
  ​Zobaczysz ​jak wygląda podział na technologie w internecie, i że to nie jest wcale takie straszne
 • check
  Dowiesz się co jest potrzebne, by szybko zacząć tworzyć strony
 • check
  Poznasz świetny, bezpłatny edytor Brackets od Adobe, który sprawi, że Twoja praca będzie czystą przyjemnością
 • check
  Zobaczysz jak w praktyce działa wtyczka Emmet - niezbędnik każdej osoby, która tworzy strony, bo... możesz pisać kod za pomocą skrótów
 • check
  Pokażę Ci kilka dodatkowych wtyczek do Bracketsa, które pozwolą Ci dbać o czystość kodu, podzielić wszystko na zakładki czy nawet wyświetlą mapę kodu (bardzo wygodne rozwiązanie)

Moduł ​2: Kurs HTML (2h 38m)​


 • check
  ​Pokażę Ci jak wygląda struktura dokumentu i jak pracować ze wszystkimi znacznikami
 • check
  Poznasz podstawowe elementy, które bardzo często wykorzystuje się podczas pracy z HTML - nagłówki, tekst, listy, odnośniki, obrazki, tabele czy formularze
 • check
  ​Przedstawię Ci zmiany, które niesie ze sobą nowa wersja HTML5, łącznie ze znacznikami, które bardzo poprawiają czytelność kodu Twojej strony
 • check
  ​Poznasz nowe możliwości formularzy, np. sprawdzanie poprawności emaila, szybkie wybieranie daty, czasu, koloru czy numeru. Możliwości jest coraz więcej

Moduł ​​3: Kurs ​CSS (​3h ​03m)​


 • check
  ​Poznasz często wykorzystywane właściwości, takie jak ustawianie tła, typografia (tekst), listy, obramowania, marginesy i odstępy, pozycjonowanie elementów czy dodawanie cienia pod tekstem
 • check
  ​Wyjaśnię Ci jak wybierać znaczniki HTML w stylach CSS, by potem w prosty sposób nadać dla nich wygląd
 • check
  ​Dowiesz się dlaczego czasami jedna reguła działa, a druga nie - mimo, że wszystko wydaje się być poprawne

Moduł ​​​4: ​Tworzenie projektu strony (​8h ​02m)​


 • check
  ​Prawdopodobnie najważniejszy moduł w całym kursie, bo od samych podstaw stworzymy praktyczny projekt naszej strony
  ZOBACZ GO TUTAJ (kliknij)
 • check
  ​Na samym początku zobaczysz gdzie warto szukać inspiracji, by cały Twój projekt wyglądał nowocześnie i nie odbiegał od dzisiejszych standardów.
 • check
  ​Następnie przygotujemy szkic (zarys) funkcji w naszym projekcie, tak byśmy mogli mieć go zawsze pod ręką
 • check
  ​Zaczniemy tworzenie naszej strony od dobrych fundamentów, by uniknąć wielu późniejszych, popularnych problemów
 • check
  Krok po kroku, sekcja po sekcji stworzymy cały nasz projekt, dbając o to, by kod był czysty, czytelny i mógł zostać wykorzystany wielokrotnie na stronie (zasada "nie powtarzaj się")
 • check
  ​Stworzymy dwie pojedyncze strony, które umożliwią Ci zaprezentowanie jednej z cech Twojej firmy lub konkretnej galerii zdjęć
 • check
  ​Dodamy efekt płynnego przewijania, by nawigacja na Twojej stronie była jak najbardziej wygodna
 • check
  ​Przygotujemy responsywność, by strona nie miała żadnych problemów z wyświetlaniem na telefonach czy tabletach
 • check
  ​Dodamy favicony (ikonki, które widzisz przy tytule strony) i zoptymalizujemy cały nasz projekt, by ładował się tak szybko jak to możliwe

Moduł ​​​5: Specjalnie przygotowane BONUSOWE nagrania​


 • check
  ​Dowiesz się jak wrzucić swoją stronę na serwer, by w krótkim czasie ludzie mogli oglądać ją z ekranów swoich komputerów
 • check
  ​Przedstawię Ci kilka dobrych praktyk pisania kodu HTML i CSS, dzięki czemu będziesz wiedział jakich błędów w przyszłości unikać

Całość to ponad 16+ godzin wiedzy, która w przystępny sposób, krok po kroku wprowadzi Cię w świat tworzenia nowoczesnych stron.

​A teraz czas na... BONUSY

Oto co jeszcze dostaniesz w pakiecie z kursem:

BONUS 1: Szablon tworzony w kursie (wartość: 350 zł)​


 • check
  ​Szablon z gotową responsywnością, wyskakującymi okienkami i działającą galerią oraz dwiema podstronami
 • check
  ​Dodatkowo możesz go wykorzystać do stworzenia swojego własnego projektu, a to RZADKA okazja, patrząc na kursy konkurencji...

BONUS 2: 40% zniżki na hosting w ​MyDevil.net​ (oszczędzasz średnio 60-100 zł)


​​Tworząc stronę pewnie będziesz chciał od razu umieścić ją w internecie. Dlatego też poprosiłem MyDevil o kod rabatowy dla swoich kursantów, by mieli jeszcze łatwiejszy start.

Do MyDevil przeniosłem się po serii eksperymentów z różnymi hostingami, w tym z popularnego i "lubianego" hostingu, który nagle, bez zapowiedzi 2-krotnie podniósł ceny.

Strony w MyDevil od razu ​2-krotnie przyspieszyły​​​, jest więcej miejsca, dyski SSD, możliwość uruchamiania aplikacji w NodeJS, darmowe certyfikaty SSL (Let's Encrypt) i wygodny panel administracyjny.

Do tego bardzo dobre opinie i pomoc techniczna. Czego chcieć więcej?

​​BONUS 3: Dostęp do panelu kursanta, w którym wygodnie obejrzysz wszystkie lekcje (bezcenne)


Jakub Jurkian - panel kursanta

Ile kosztuje to szkolenie?​

​Gdybym miał to wszystko podsumować:

 • check
  Otrzymujesz kurs Webmaster Krok Po Kroku, który składa się z 5 modułów - od poznania narzędzi wykorzystywanych w pracy, przez praktyczny kurs HTML5 i CSS3, a na końcu tworzenie własnego, profesjonalnego projektu.

  Do tego paczka bonusowych nagrań, a całość trwa ponad 16 godzin.
  Mając taką wiedzę możesz już zaczynać tworzyć swoje pierwsze zlecenia warte kilkaset złotych.

  Wartość: 300 zł (choć pewnie i tak trochę ją zaniżyłem)
 • check
  BONUS 1: Szablon tworzony w kursie (wartość: 350 zł)
  Możesz go wykorzystać do stworzenia własnego, płatnego projektu
 • check
  BONUS 2: ​40% zniżki na hosting w MyDevil.net​ (średnia oszczędność: 60-100 zł)
 • check
  BONUS 3: Dostęp do panelu kursanta, w którym wygodnie obejrzysz wszystkie lekcje (bezcenne)

PODSUMUJMY: 730 zł


Zależy mi na tym, by większa liczba osób miała dostęp do takiej wiedzy, więc w tej chwili możesz dostać cały ten pakiet za jedyne 147 zł.

Jak widzisz wartość samych bonusów jest prawie 3x większa niż cena kursu.


Zniżka jest też z innego powodu. Być może jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze stronami i zwyczajnie dobrze się nie znamy. ​Myślę, że jeśli spodoba Ci się mój sposób prowadzenia szkoleń, to będziesz też chciał zapisać się na kolejne (choć oczywiście nie musisz).

Jesteś gotowy, by rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem stron?

Tak Jakubie, zapisuję się na kurs, który zawiera:

 • check
  Pełne szkolenie Webmaster Krok Po Kroku, które w ciągu 16+ godzin przeprowadzi Cię przez najważniejsze kwestie tworzenia stron, kończąc na większym, praktycznym projekcie, który zbudujemy od samych podstaw
 • check
  ​3 bonusy, w tym gotowy szablon, który budujemy w kursie, i który możesz wykorzystać do zrealizowania swojego płatnego zlecenia (wtedy kwota zwraca się min. 3-krotnie)
 • check
  Rozumiem, że jestem chroniony przez 30-dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji
Kurs Webmaster Krok Po Kroku - HTML i CSS

Twoja inwestycja w wiedzę:

​730 zł ​147 zł


Dołącz do ​201 zadowolonych kursantów

Jeśli boisz się, że w Twoim przypadku to nie zadziała lub masz jakiekolwiek inne obawy, to chcę tylko dodać:

Przetestuj to wszystko przez 30 dni na moje ryzyko

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Jeżeli czujesz, że to szkolenie może być dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Doskonale rozumiem, że każdy ma swój sposób nauczania i akurat mój nie musi Ci odpowiadać.

Ale jeżeli nie spróbujesz, to nie przekonasz się czy było warto. Dlatego przez pełne 30 dni możesz sprawdzać i testować to szkolenie, ze swoimi stronami korzystając z mojego kursu.

Jeżeli COKOLWIEK Ci się nie spodoba, po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci pieniądze bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów.

Nie robię z tym żadnych problemów, bo zależy mi tylko na zadowolonych osobach, a jedyną drogą do tego, byś był zadowolony jest wypróbowanie tego kursu.

 • check
  Przez 30 dni możesz korzystać z kursu na zasadzie "jazdy próbnej", bez żadnego ryzyka.
  To ja ryzykuję, bo jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, będę musiał oddać Ci pieniądze
 • check
  ​Jeżeli w ciągu 30 dni uznasz, że kurs nie jest warty Twoich pieniędzy, po prostu napisz do mnie: "​Kuba, nie podoba mi się ten kurs, poproszę o zwrot pieniędzy" i w ciągu 1-2 dni otrzymasz zwrot na podane konto

Dlaczego jestem aż tak pewny, że ten kurs pomoże Ci tworzyć dobre strony? Bo z gwarancji satysfakcji (wg statystyk z mojego systemu) korzysta tylko 1,82% osób.

Oznacza to, że na każde 100 osób, jedynie 1,82 (jeden i 8/10 człowieka :) prosi o zwrot. Wykonuję je bez żadnych problemów.

Więc generalnie nic nie tracisz, a jazdę próbną masz zupełnie za darmo.

Dlaczego taka gwarancja?

Kurs Webmaster Krok Po Kroku to szkolenie, które może pomóc Ci zmienić branżę, jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z tworzeniem stron www. To z kolei oznacza, że Twoja praca może stać się dużo przyjemniejsza, mniej stresująca i lepiej płatna.

Dlatego jestem przekonany, że jeśli wprowadzisz moje rady w praktyce, jesteś w stanie szybko zacząć zabawę z kodem i - krótko mówiąc - zmienić swoje życie.

Dobry układ, prawda?
A teraz podejmij najlepszą dla siebie decyzję.


​OPINIE innych, czyli dlaczego warto się tym zainteresować?

Jeśli będę pisał sam o sobie - będzie to mało wiarygodne. Najprościej będzie, gdy przedstawię Ci opinie, które ludzie zamieszczają albo na moim kanale YouTube, albo przesyłają mi bezpośrednio na skrzynkę:


Opinie, które pojawiły się pod 3 wideo wprowadzającymi do tego kursu

​Opinie o poprzednich kursach

Do zobaczenia w lekcji pierwszej
Jakub Jurkian


P.S. Pamiętaj - nic nie ryzykujesz. Możesz sam ocenić czy kurs jest wart Twojej uwagi. Przetestuj go przez 30 dni i sam zdecyduj, czy chcesz go zatrzymać. To taka bezpłatna jazda próbna, a ja właśnie dałem Ci kluczyki...

​Kilka słów o autorze...

Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony i aplikacje webowe ​tworzę zawodowo od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo nt. tworzenia stron - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i bloga, przez które "przewinęło się" już kilkaset tysięcy osób.​

​Aktualne statystyki:
YouTube: ​​443​2 subskrypcji, 350.028 wyświetleń
Blog: 45 485 unikalnych odwiedzin w ostatnim roku


Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

JAKUB JURKIAN //  ​Programista, autor kursów wideo

Copyright © 201​8 - Jakub Jurkian​

>