Uprzedzając pytania: KURSY NIE ZNIKAJĄ. Cały czas będą online – po prostu nie będę ich regularnie prowadził.

Czasami robisz coś przez długi czas i zauważasz, że coraz bardziej Ci się nie chce, że godziny się dłużą, a praca stoi w miejscu. Taki czas nadszedł u mnie w związku z blogiem, kanałem na YouTube i kursami.

Już w listopadzie (a nawet chyba wcześniej) wspominałem, że nagram kurs JavaScriptu dla zaawansowanych. Jak sami widzicie mamy marzec, a dużo się nie zmieniło.

Stworzyłem spis treści, który ma 7 stron A4 pisanych małym fontem, więc prawdopodobnie byłby to największy kurs, jaki nagrałbym w życiu.

Ale gdy tracisz zajawkę, zaczyna to wyglądać zupełnie inaczej. Pasja staje się męcząca.

Życie w dzisiejszym świecie wymaga od nas nieustannego pośpiechu, a osoby, które pracują najwięcej – są najbardziej doceniane. Czasami zastanawiam się czemu to wszystko poszło w tak głupim kierunku…

Dzisiaj ludzie zamiast cieszyć się życiem, dokładają sobie obowiązków. Nowe auto, komputer, aparat, wycieczka… na pewno tego potrzebujesz?

Nie chcę czegoś takiego, więc podjąłem decyzję o zakończeniu prowadzenia bloga, kursów i kanału na YouTube.

 

Pożegnalna Promocja

W związku z tym dzisiaj wystartowała 4-dniowa pożegnalna promocja na moje kursy:
https://jakubjurkian.pl/pozegnalna-promocja/

Przez następne 4 dni, aż do czwartku do 23:59 możesz je odebrać za bardzo fajne ceny, więc polecam się z tym zapoznać i nie zwlekać.

 

Kończąc… dziękuję Wam za ponad 4500 subskrypcji i 370.000+ wyświetleń na YouTubie, świetne komentarze i dyskusje, setki – chociaż myślę, że już tysiące maili.

To była bardzo ciekawa przygoda, a teraz czas odpocząć od kursów i przejść do czegoś innego.

Do zobaczenia… kiedyś! :)

Wszystkiego dobrego!

Przeczytaj też...

Pożegnanie… i Pożegnalna Promocja
Ocena: 5 - 8 głosów

Jakub Jurkian

Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

5 komentarzy

Anna5 marca 2018, 10:02

Jakubie, Twoja wiadomość o zawieszeniu kursów i bloga, dla mnie jako osoby wkraczajacej do świata IT (samouczka) jest straszna :( Twoje kursy sa super dobre, przemyślane i naprawde potrafia dotrzeć do każdego. Jestem w trakcie Twojego kursu Webmaster krok po kroku. Tyle wiedzy uporzadkowanej i wyjaśnionej w jednym miejscu chyba nie znajdę na innym kursie :( Bardzo bym chiała Ci podziękować za wszystkie kursy i wpisy, bardzo dużo z nich się nauczyłam. Chciałabym Ci również życzyć wszystkiego najlepszego i jeszcze większych sukcesów! Mam nadzieję, że jeszcze do nas powrócisz :)
Do usłyszenia,
Anka

Odpowiedz

  Jakub Jurkian5 marca 2018, 11:57

  Dziękuję Ania! :)

  Odpowiedz

Adam5 marca 2018, 13:48

Jakub wracaj !!!

Odpowiedz

Piotr5 marca 2018, 14:26

Hej Jakub!
Na wstępie to gratuluje za super kursy! Bardzo dobrej jakości. Jakubie, mam takie pytanie? A chodzi o kamerke do nagrywania? Czy możesz doradzić coś w tym kierunku, jaka dobra i na co zwrócić uwagę? Ma służyć do nagrywania reportaży, wywiadów głównie wewnątrz ale pewnie czasami i w terenie :), żeby była ładna jakość obrazu i oczywiście głosu. Nie chodzi o to, żeby była tania czy droga, ale taka, żeby być zadowolonym. Twoje nagrania są czyste, wszystko wyraźne. Z góry dziękuje, pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

  Jakub Jurkian5 marca 2018, 14:28

  Dzięki!
  Z kamerą – tutaj najlepiej pytać specjalistów w temacie, np. na jakimś forum. Do komputera mam kamerkę Logitech C920, a jako aparat podręczny: Sony RX100 i do moich potrzeb to wystarcza.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*