Właśnie opublikowałem kolejny odcinek na YouTube, który pokazuje proces przenoszenia WordPressa na inny serwer (z serwera lokalnego – localhost).

Jakub Jurkian

Pracuję jako Front End Developer w Londynie. Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

  • Witam, czy jak przeniosę blog na serwer z localhosta to czy nowe wpisy oraz zarządzać sklepem mogę w ten sam sposób na serwerze czy muszę wszystko robić u siebie na localhoscie i od nowa wrzucać na serwer, zaznaczam że jest to mój pierwszy projekt i wiem bardzo mało ale staram się całą wiedzę od razu praktykować gdyż uczenie się dla treningu w moim przypadku nie działa i chęci mi odchodzą, ale kiedy robię coś naprawdę czyli prawdziwy blog itp to motywacja mnie nie opuszcza.

  • Witam, co mam zrobić by exportować dane z komputera, w przypadku gdy najpierw aktywowałam stronę lokalhost zmieniając nazwę na nową – domenę za pomocą wtyczki WP Force SSL, a dopiero teraz chcę exportować dane z komputera na phpMyAdmin. Tutaj nadal mam nazwę localhost.
    Pojawia mi się inf. przy exportowaniu: „The web server does not have permission to save the file C:UsershomeDesktopUniServe…”
    Jak naprawić ten błąd?

  • >