Przenoszenie WordPressa na inny serwer z localhost

Właśnie opublikowałem kolejny odcinek na YouTube, który pokazuje proces przenoszenia WordPressa na inny serwer (z serwera lokalnego – localhost).

Przenoszenie WordPressa na inny serwer z localhost
Ocena: 5 - 3 głosów

Przeczytaj też...

Autor: Jakub Jurkian

Jestem programistą i autorem kursów wideo. Programuję od ponad 5 lat, a od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga.Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

2 komentarze

 1. Witam, czy jak przeniosę blog na serwer z localhosta to czy nowe wpisy oraz zarządzać sklepem mogę w ten sam sposób na serwerze czy muszę wszystko robić u siebie na localhoscie i od nowa wrzucać na serwer, zaznaczam że jest to mój pierwszy projekt i wiem bardzo mało ale staram się całą wiedzę od razu praktykować gdyż uczenie się dla treningu w moim przypadku nie działa i chęci mi odchodzą, ale kiedy robię coś naprawdę czyli prawdziwy blog itp to motywacja mnie nie opuszcza.

  Odpowiedz na ten komentarz
  • Witaj,
   tak, możesz to robić w ten sam sposób, niczym się to nie różni (no, może poza adresami, bo na komputerze masz localhost zamiast „prawdziwego” adresu).

   Jeśli chcesz szybko przenieść stronę, wypróbuj wtyczkę Duplicator
   https://pl.wordpress.org/plugins/duplicator/

   Ja sam dowiedziałem się o niej dopiero, gdy nagrałem film. Podesłał ją jeden z widzów :)

   Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *