Webmaster 1.0 to kurs dla osób, które potrafią już tworzyć podstawowe strony, ale chcą w krótkim czasie wejść na jeszcze wyższy poziom.

Poznasz framework Bootstrap 3, czyli gotowe style CSS, które sprawiają, że strona od samego początku jest responsywna i bardzo prosta w rozbudowie.

Dodatkowo zaprezentuję Ci edytor Brackets, który z odpowiednimi dodatkami jest w stanie przyspieszyć Twoją pracę minimum 3-krotnie.

Pokażę Ci też dlaczego warto korzystać ze stylów Less, które kompletnie zmieniają podejście do CSSów – jest prościej, przyjemniej i dużo łatwiej tym zarządzać.

Wiele osób po skorzystaniu z tych materiałów całkowicie zmieniło swój sposób pracy. Teraz mają więcej czasu dla siebie, a kodowanie sprawia im przyjemność i frajdę.

Dowiedz się:

  • Jak sprawić, by strona od samego początku była responsywna?
  • Jak obsługiwać świetny edytor Brackets i jakie dodatki przyspieszą Twoją pracę kilkukrotnie?
  • Jak dodać style Less i połączyć to wszystko w jedną całość?

Kliknij poniżej, by odebrać dostęp do kursu.

Odbierz bezpłatne wideo

Jakub Jurkian

Pracuję jako Front End Developer w Londynie. Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

>