Dzisiaj ukazał się wywiad ze mną, przeprowadzony przez Janusza z Template Monster.

Kilka ciekawych pytań, które mogą Wam przybliżyć moją historię z programowaniem, a wszystko zaczęło się ponad 11 lat temu…

Przeczytaj tutaj: https://www.templatemonster.com/pl/blog/wywiad/jakub-jurkian-od-najmlodszych-lat-robilem-cos-z-komputerami/

(Niedługo wejdzie mała aktualizacja)

 

Uważajcie na Envato!

Korzystając z okazji chcę dodać kilka słów na temat rynków z produktami cyfrowymi, takimi jak właśnie Template Monster.

Będzie krótko i dosadnie: BARDZO uważajcie na ThemeForest i całą platformę Envato.

Po tym, co się od jakiegoś czasu dzieje na Envato, ostrzegam przed robieniem tam zakupów.

Czemu? Popatrzcie sobie na opinie i sami wyróbcie sobie zdanie:

Link 1: https://www.sitejabber.com/reviews/market.envato.com

Link 2: https://uk.trustpilot.com/review/www.envato.com (tutaj na TrustPilot trochę lepiej, ale jakoś zdecydowanie zbyt dużo pozytywów…)

Myślałem, że ludzie trochę przesadzają z tymi opiniami, ale niestety doświadczyłem tego na własnej skórze. Zamknęli mi konto – tak po prostu, bez żadnych wyjaśnień. Gdy próbowałem dowiedzieć się czegoś więcej, to standardowo twierdzili, że “mają wewnętrzne procedury i podejrzenia”, jakieś swoje ukryte powody dlaczego to zrobili.

Po prostu wkleili gotową formułkę, którą znajdziecie wśród opinii z linków powyżej.

Polecam UNIKAĆ i kupować bezpośrednio od autorów. Dobrym autorom należy się wynagrodzenie za dobrą robotę. A to, co robi Envato w stosunku do uczciwych ludzi, to jedna wielka kpina. Wygląda na to, że czołowa platforma do sprzedaży produktów cyfrowych zmieniła się w typowy scam.

Jakub Jurkian

Pracuję jako Front End Developer w Londynie. Od ponad 11 lat jestem programistą-pasjonatem, a strony (i wszystko co z nimi związane) tworzę od 6 lat. Jestem też autorem kursów wideo - od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube i tego bloga. Zaczynałem od pisania artykułów dla jednego z czołowych polskich portali IT - benchmark.pl. Prywatnie od 10 lat jestem związany z kulturą hip-hop (głównie taniec breakdance).

  • >